cropped-logouvod.jpg

Klub vodných športov OCEÁN Bratislava vznikol v roku 2005 a pre svojich členov zabezpečuje aktivity vo vodnom prostredí ako sú výučba plávania, plutvové plávanie, potápanie a od roku 2017 aj výkonnostné plávanie. Počas školského roka zabezpečujeme plavecký výcvik pre širokú verejnosť – pre deti od 4 rokov, mládež ako aj dospelých. Kvalita výučby, priateľský a pozitívny prístup trénerov a bezpečný priebeh tréningov je pre nás prvoradý. Náš klub má v súčasnosti niekoľko stoviek členov, ktorí sa pravidelne zúčastňujú aktivít vo vodnom prostredí na amatérskej ako aj športovej úrovni.

Plávanie je jedna z najobľúbenejších športových aktivít a naše plavecké kurzy sú zamerané na výcvik a zdokonaľovanie detí, mládeže a rovnako aj dospelých v tomto zdraviu prospešnom športovom odvetví. Uvedomujeme si, že najmä u detí je dôležité uplatňovať inovačné metódy s cieľom prebudiť v nich radosť k vode a motivovať ich k plávaniu. Okrem výučby pohybu vo vodnom prostredí a nácviku a zdokonaleniu správnej plaveckej techniky chceme dosiahnuť, aby sa účastníci  našich plaveckých kurzov tešili na každú ďalšiu plaveckú hodinu. Máme stály tím kvalifikovaných trénerov z ktorých väčšina pracujú ako profesionálny plavecký tréneri.

Bližšie info o výkonnostnom športe a našom športovom oddiely nájdete tu!

bartaky2Hlavný tréner – Mgr. Tomáš Bartáky (predseda klubu)

Absolvent: Fakulta telesnej výchovy a športu UK, odbor trénerstvo – športové plávanie
Tréner plávania V. kvalifikačného stupňa (I.trieda) – reprezentačný tréner
Majster, vicemajster SR v plávaní, vicemajster SR v triatlone