Vedieme plavecké kurzy s pevne stanoveným počtom detí/plavcov na trénera tak aby bola zachovaná kvalita výučby, individuálny prístup a bezpečnosť na bazéne.
(A) Začiatočníci – 2 tréneri na 5 detí
(B) Základný plavecký výcvik – 1 skupina = 1 tréner na 5 detí
(C) Zdokonaľovací plavecký výcvik 1 skupina = 1 tréner na 7 plavcov

AKTUALITY

Pomôžte nášmu klubu a získajte zľavu z členského poplatku! Za venovanie 2% z daní máte možnost získať zľavu z členského poplatku z našich plaveckých kurzov, až vo výške 20% z poukázanej sumy pre KVŠ OCEÁN. VIAC INFO TU!

Prihlasovanie pre nových záujemcov o plávanie od januára bolo spustené✔️ Je možné sa pridať na FEI STU rovnako aj na IUVENTU. Začíname resp. opäť pokračujeme od 7.januára.Prajeme Vám krásné, pokojné sviatky🎄 a PF2019🍾!!

Pre členov, účastníkov aktuálneho cyklu boli možnosti predĺženia členstva zaslané mailom, majú možnosť prednostného prihlásenia.

V prípade, ak je vybraný kurz plný, alebo ešte nie je spustené prihlasovanie na kurzy,
vypíšte nezáväzný formulár a my Vás budeme kontaktovať s možnosťami – FORMULÁR GOOGLE

Vhodný a zmysluplný darček pre blízkeho? Darčeková poukážka na plavecký kurz

Dôležité informácie a odporúčania pre rodičov a účastníkov kurzu nájdete tu!

Pomôžte nášmu klubu a získajte zľavu z členského poplatku! Za venovanie 2% z daní máte možnost získať zľavu z členského poplatku z našich plaveckých kurzov, až vo výške 20% za poukázanej sumy pre KVŠ OCEÁN, VIAC TU!

Pripravujeme pre Vás novú verziu stránky!

Quality-Education-212x150

gif5možnosť vstúpiť do prebiehajúceho kurzu zaplatením alikvótnej čiastky

gif4
možnosť náhradných hodín – viď. podmienky