Vedieme plavecké kurzy s pevne stanoveným počtom detí/plavcov na trénera tak aby bola zachovaná kvalita výučby, individuálny prístup a bezpečnosť na bazéne.
(A) Začiatočníci – 2 tréneri na 5 detí
(B) Základný plavecký výcvik – 1 skupina = 1 tréner na 5 detí
(C) Zdokonaľovací plavecký výcvik 1 skupina = 1 tréner na 7 plavcov

AKTUALITY

Pomôžte nášmu klubu a získajte zľavu z členského poplatku! Za venovanie 2% z daní máte možnost získať zľavu z členského poplatku z našich plaveckých kurzov, až vo výške 20% z poukázanej sumy pre KVŠ OCEÁN. VIAC INFO TU!

Rozvrh na FEI STU január – marec 2019 bol aktualizovaný. Jesenný cyklus 2018 na FEI STU končí štvrtkovým tréningom 20. decembra. Rozsah kurzu na bazéne IUVENTA nájdete v rozvrhu.

Prihlasovanie na plavecké kurzy na FEI STU od januára bude oficiálne spustené od 16.decembra, dovtedy je však možné si rezervovať miesto vyplnením nezáväznej prihlášky.
nezáväzná prihláška: FORMULÁR GOOGLE
Dohlásenie na termíny na bazéne IUVENTA je aktuálne možné.

Pre členov, účastníkov aktuálneho cyklu boli možnosti predĺženia členstva zaslané mailom, majú možnosť prednostného

V prípade, ak je vybraný kurz plný, alebo ešte nie je spustené prihlasovanie na kurzy,
vypíšte nezáväzný formulár a my Vás budeme kontaktovať s možnosťami – FORMULÁR GOOGLE

Vhodný a zmysluplný darček pre blízkeho? Darčeková poukážka na plavecký kurz

Dôležité informácie a odporúčania pre rodičov a účastníkov kurzu nájdete tu!

Pomôžte nášmu klubu a získajte zľavu z členského poplatku! Za venovanie 2% z daní máte možnost získať zľavu z členského poplatku z našich plaveckých kurzov, až vo výške 20% za poukázanej sumy pre KVŠ OCEÁN, VIAC TU!

Pripravujeme pre Vás novú verziu stránky!

Quality-Education-212x150

gif5možnosť vstúpiť do prebiehajúceho kurzu zaplatením alikvótnej čiastky

gif4
možnosť náhradných hodín – viď. podmienky

gif1
medaila a diplom pre deti po ukončení cyklu

medalupravene

Prihlasovanie pre nových záujemcov na JARNÝ CYKLUS 2018 (január – marec) bude oficiálne SPUSTENÉ 9. marca! Možnosť prioritného prihlásenia pre členov/účastníkov ZIMNÉHO cyklu (aktuálneho) bude oznámená emailom.

Noví členovia si možu rezervovať miesto prostredníctvom formuláru: FORMULÁR GOOGLE ,
po spustení prihlasovania  Vás budeme kontaktovať.

OZNAM JARNÉ PRÁZDNINY!
Počas jarných prázdnin sa tréningy na IUVENTE nekonajú v termínoch 4.3.(nedela) a 10.3.(sobota), všetky ostatné termíny sú na IUVENTE ako aj na FEI bez výluky! Pre blišie info viď. rozvrh konrétnych termínov.

vypíšte formulár a my Vás budeme kontaktovať s možnosťami – FORMULÁR GOOGLE

Vhodný a zmysluplný darček pre blízkeho? Darčeková poukážka na plavecký kurz

Dôležité informácie a odporúčania pre rodičov a účastníkov kurzu nájdete tu!

Pripravujeme pre Vás novú verziu stránky!

Quality-Education-212x150

gif5
možnosť vstúpiť do prebiehajúceho kurzu zaplatením alikvótnej čiastky

gif4