Pomôžte nášmu klubu a získajte zľavu z členského poplatku! Za venovanie 2% z daní máte možnost získať zľavu z členského poplatku z našich plaveckých kurzov, až vo výške 20% z poukázanej sumy pre KVŠ OCEÁN. VIAC INFO TU!

Počas letných prázdnin naše tradičné plavecké kurzy neprebiehajú! Prihlasovanie pre nových záujemcov na JESENNÝ CYKLUS 2018 (január – marec) bude oficiálne SPUSTENÉ v priebehu mesiaca august! Ak chcete byť informovaný kedy bude spustené oficiálne prihlasovanie, vyplňte náš FORMULÁRMožnosť prioritného prihlásenia pre členov/účastníkov JARNÉHO cyklu bude oznámená emailom v priebehu letných prázdnin.

LETNÝ DENNÝ PLAVECKÝ TÁBOR KVŠ OCEÁN sa bude konať 3.júlový týždeň (16.-20.7) v priestoroch FEI STU v Mlynskej doline

V prípade, ak je vybraný kurz plný, alebo ešte nie je spustené prihlasovanie na kurzy,
vypíšte formulár a my Vás budeme kontaktovať s možnosťami – FORMULÁR GOOGLE

Vhodný a zmysluplný darček pre blízkeho? Darčeková poukážka na plavecký kurz

Dôležité informácie a odporúčania pre rodičov a účastníkov kurzu nájdete tu!

Pripravujeme pre Vás novú verziu stránky!

Quality-Education-212x150

gif5
možnosť vstúpiť do prebiehajúceho kurzu zaplatením alikvótnej čiastky

gif4