Podmienky, pravidlá

Všetci účastnici plaveckých kurzov sa po vyplnení prihlášky a uhradení členského poplatku automaticky stávajú členmi KVŠ Oceán Bratislava. Podmienkou účasti na akýchkoľvek aktivitách klubu je platné členstvo v klube a teda uhradený členský poplatok.
Prihlásenie na plavecké kurzy sa realizuje elektronicky. Po úspešnom odoslaní elektronickej prihlášky vám bude automaticky doručené potvrdenie o odoslaní. Vašu prihlášku spracujeme v priebehu 48 hodín a pošleme Vám email s potvrdením o úspešnom zaradení účastníka do kurzu spolu s údajmi na úhradu členského poplatku, prípadne Vám ponúkneme alternatívny (voľný) termín.
Uchádzač o vybraný plavecký kurz musí spĺňať predpoklady uvedené v charakteristike kurzov. V prípade Vášho nesprávneho výberu (dieťa nespĺňa kritéria pre daný kurz), nezaručujeme preradenie do vhodného kurzu (z kapacitných dôvodov) a uchádzač môže byť z kurzu vyradený.

Po obdržaní potvrdenia o prijatí do plaveckého kurzu je nutné úhradu členského vykonať do 5 pracovných dní na základe doručených detailov na úhradu. V prípade, že Vašu platbu v dohľadnej dobe neevidujeme, kontaktujeme Vás ohľadom tejto skutočnosti pred stormovaním prihlášky.

Prednosť pri prihlásení majú účastníci, ktorí chodili na predošlý (posledný) cyklus kurzov. Tým sa spravidla dáva možnosť prednostného prihlásenia (predĺženia člensta), 7-14 dní pred oficiálnym spustením prihlasovania. KVŠ Oceán si vyhradzuje právo presunúť účastníkov kurzu na iný termín v ktorom mal kurz prebiehať v prípade, že sa na kurz neprihlási dostatočný počet uchádzačov. KVŠ Ocean si vyhradzuje právo presunúť účastníka do iného typu kurzu v prípade, že účastníkova plavecká úroveň nezodpovedá požadovanej úrovne plaveckého kurzu na ktorí sa prihlásil.

Odhlásiť sa z kurzu, resp. stormovať členstvo po úhrade členského poplatku je možné z akéhokoľvek dôvodu najneskôr však po druhej hodine od začiatku kurzu, kedy máte nárok na vrátenie 80 % z členského poplatku.
Za neúčasť na kurze nevzniká nárok na finančnú náhradu! Uvedené platí bez ohľadu na dôvodnosť absencií. Členovia môžu využiť kompenzáciu náhrady hodín po dohode (viď. nižšie)

Počas daného cyklu máte právo si nahradiť 2 hodiny v iný deň (hodinu), ako zvyčajne chodíte. Náhradu je nutné si vopred dohodnúť.
Aby mohla byť poskytnutá možnosť náhrady, je potrebné aby účastník resp. zákonný zástupca vopred o oznámil (najneskôr 24h pred konaním hodiny) prípadnu neúčasť na plaveckej hodine. Oznam sa posiela elektronicky na email – kurzy@klubocean.sk. Jedine vďaka tomuto systému vieme zaručiť nahrádzanie hodín v čo najväčšom rozsahu, vzhľadom k limitom plavárne/počtu účastníkov v skupine.
O náhradu je potrebné požiadať taktiež prostredníctvom e-mailu kurzy@klubocean.sk. Náhradné hodiny nie je možné riešiť telefonicky.

V prípade, nemožnosti konania kurzu z dôvodu technických problémov na bazéne v maximálnom rozsahu 2 hodiny, bude účastníkom kurzu poskytnutá možnosť náhrady. V prípade ak z technických príčin nebude možné zabezpečiť zo strany KVŠ OCEÁN Bratislava viac ako 2 plavecké hodiny v rámci cyklu, účastník má právo na refundáciu v hodnote zrušených hodín, prípadne presun časti členského poplatku na ďalšie obdobie. O rozsahu možností kompenzácie rozhodne vedenie klubu.

Budeme radi za každú spätnú väzbu ohľadom priebehu tréningov, trénerov – kurzy@klubocean.sk

Ak má Vaše dieťa akékoľvek zdravotné komplikácie, ktoré by sa mohli prejaviť počas tréningu, doporučujeme konzultáciu s lekárom.
V prihláške je nutné uviesť dané skutočnosti.

Člen resp. zákonný zástupca súhlasí so spracovaním osobných údajov podľa & 19 ods. 1 a 2 zákona č.18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a podľa článku 13 Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679. Taktiež i so zverejnením fotografií, alebo videí z plaveckého výcviku na stránkach klubu a sociálnych sieťach pre marketingové účely klubu bez nároku na honorár. V zmysle § 14 ods. 3 zákona č. 18/2018 Z.z. dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré sa jej týkajú. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založenom na súhlase pred jeho odvolaním, pred poskytnutím súhlasu musí byť dotknutá osoba o tejto skutočnosti informovaná. Dotknutá osoba môže súhlas odvolať rovnakým spôsobom akým súhlas udelila.

Horeuvedené podmienky/pravidlá klubu sú vypracované na základe platných stanov a záväzné pre všetkých členov vrátane funkcionárov.

KVŠ OCEÁN team