Majstrovstvá Slovenska ZPPS, B. Bystrica 4.-5.6.2016

Počas prvého júnového víkend sa 28 pretekárov z nášho klubu zúčastnilo vrcholného podujatia tejto sezóny. V celkovom hodnotení klubov (bez rozdielu kategórií) sme dominovali a s 15 titulmi majstra SR (z 24 možných) sme sa stali najúspešnejším klubom. Najviac sa na tomto úspechu podpísali Michal Idešic s 8 zlatými medalami, Barbora Cibulová s 3 zlatými medailami a ženská štafeta v zložení Cibulová-Cmarková-Lázničková-Vaneková A. s 2 titulmi z oboch štafiet.


V jednotlivých kategóriách si naši pretekári vyplávali množstvo skvelých umiestnení a časov. S bilanciou 35 zlatých, 20 strieborných, 18 bronzových sme boli druhým najúspešnejším klubom, tesne za zvolenským Calypsom.

Dúfame, že pretekári boli so svojimi časmi a predvedenými výkonmi spokojní ako ich tréneri 🙂 .

Tešíme sa na ďalšiu sezónu, ktorá odštartuje ako obvykle letným sústredením na konci augusta.medaile-openmedaile-kat

Bookmark the permalink.