Odporúčania pre účastníkov

Informácie a odporúčania pre účastníkov kurzov a rodičov detí:

arrowVstup do šatní na všetkých plavárňach je povolený najskôr 10 minút pred začiatkom výučby.
Prosíme aby ste deti neposielali na bazén skôr ako 5min pred začiatkom tréningu. Kurzy prebiehajú v následnosti za sebou a tréneri majú zodpovednosť za deti z predchádzajúceho kurzu.

arrowPlatí pre bazén IUVENTA:
Rodičom je zakázané zdržiavať sa v prietore bazéna IUVENTA počas tréningu z kapacitných ako aj hygienických dôvodov plavárne.
Výcvik môžte sledovať výlučne z tribúny. Rodičia deti odovzdajú trénerom pri vstupe na bazén zo šatní, je zakázaný pohyb rodičov v okolí bazéna.
Po skončení výuky si dieťa môžte vyzdvihnúťna rovnakom mieste.

arrowKlúč/zámok od skrinky Vám na FEI STU vydajú na základe identifikačného preukazu (kartička poistenca, električenka, študentský preukaz, iné..) príp. peňažnej zálohy. Na bazéne IUVENTA požadujú za zámok 5 € zálohu, prípadne môžete mať vlastný vysiaci zámok.

arrowDeti na bazéne potrebujú veľký uterák, alebo kúpací plášť. Je vhodné používanie šľapiek pre prechod zo šatní na bazén a späť z hygienických aj bezpečnostných dôvodov. Nepoužívajte ako obuv “žabky", vysoké riziko úrazu.

arrowDlhovlasé dievčatá potrebujú čiapku, plavecké okuliare sú štandardom.
V prípade ak Vám z výstroja niečo chýba, obráťte sa na trénerov, zvyčajne sú k dispozícií pomôcky na zakúpenie.
Mladším, najmä útlejším deťom odporúčame detský neoprenén, ktorý je možné odskúšať zakúpiť priamo na plaveckej hodine. Spýtajte sa hlavného trénera, alebo tréner dieťaťa.
Dieťa sa vo vode bude cítiť komfortnejšie a lepšie si udrží pozornosť pri výučbe.

arrowDeti po plaveckej hodine zohrejte pod sprchou. Deti po tréningu rýchlo vysušte vrátane vlasov a nechajte ich v priestoroch plavárne pred odchodom aklimatizovať min. 15 minút. Nechoďte s deťmi von, pokiaľ nemajú teplé ruky a nohy najmä v chladnom počasí.
Nepodceňujte možnosť prechladnutia ani počas krátkeho prechodu z plavárne do auta.

arrowDôležité informácie nájdete aj v podmienkach.

Comments are closed.