PRIHLASOVANIE a aktualizácia termínov na september 2021 bude dostupné od 16. AUGUSTA!

V tejto sekcii nájdete rozsah vybraného kurzu a výšku členských poplatkov jednotlivých termínov rozdelených podľa dní v týždni.
Pre kompletný prehľad všetkych našich termínov kurzov počas celého roka, sekcia – temíny.

• Naše plavecké kurzy prebiehajú štandardne v troch cykloch: JESENNÝ (september – december), ZIMNÝ (január – marec), JARNÝ (apríl – jún).
  • Na všetky termíny je možnosť dohlásenia zaplatením alikvótnej čiastky (zníženého) členského.
  • V prípade plávania viackrát/týždeň sa uplatňuje zľava 15% zo súčtu členských poplatkov vybraných termínov
  • V prípade, ak by došlo ku krízovému stavu a zatvoreniu krytej plavárne, ubezpečujeme vás, že o svoje plavecké hodiny neprídete. Tak, ako doteraz, pokračujeme po znovuotvorení bazéna tak, aby sa odplávali všetky plánované hodiny.