prihlaska ZS Dubceka

PRIHLÁŠKA NA PLÁVANIE - ZŠ A.DUBČEKA
informácie o plávaní nájdete pod prihláškou▼

Plavecké hodiny sa uskutočňujú počas šk. roka v súlade so školským rozvrhom jednotlivých tried a aktivít školy ZŠ A.Dubčeka. Tréningy neprebiehajú cez prázdniny a prípadne zrušenie jednotlivých termínov je možné na základe požiadavky školy resp. triedneho učiteľa.

►MIESTO: školská plaváreň MAJERNÍKOVÁ
►TERMÍN PLÁVANIA jednotlivých tried prebiehajú počas vyučovania, bude OZNÁMENÝ DODATOČNE.
po dohode so školou a v súlade so rozvrhom (štandardne počas Telesnej výchovy)
►ZAČIATOK plaveckých tréningov je 16.9.

Plavecký kurz je vhodný pre všetky kategórie detí – úplných začiatočníkov aj pokročilých.

Plavecký klub garantuje certifikovaných plaveckých trénerov, metodický postup pri výučbe plávania v súlade s usmernením vyhlášky SR pre organizovanie školského plávania.

POPLATOK za polrok (12h) : 96,- EUR / žiak

Uhradenie členského poplatku sa vykonáva bankovým prevodom na účet klubu.

IBAN:

SK43 8330 0000 0028 0082 1260 (FIO banka)

Variabilný symbol:

poznámka platby:

suma:

meno a priezvisko žiaka

96 Eur/ žiak/ polrok

Na plavecký výcvik je potrebné mať plaveckú čiapku a plavecké okuliare, uterák, doplnkovo šľapky. Ostatné plavecké/tréningové pomôcky zabezpečuje klub

Odhlásiť sa z plávania je možné z akéhokoľvek dôvodu najneskôr po 2 uskutočnených plaveckých hodinách od spustenia plávania, kedy máte nárok na vrátenie 70 % z členského poplatku. Po uskutočnených 3 plaveckých hodinách od spustenia plávania nárok na vrátenie členského poplatku zaniká. Odhlásenie je potrebné riešiť písomne cez email skoly@klubocean.sk

Za neúčasť na hodinách plávania  nevzniká nárok na finančnú náhradu. Uvedené platí bez ohľadu na dôvodnosť absencií.

V prípade ak z technických príčin nebolo možné uskutočniť hodinu (odstávka bazéna, školská akcia a pod.), rozsah obdobia sa predlžuje tak, aby sa uskutočnili všetky plánované plavecké hodiny.
Za absenciu je možné si dohodnúť náhradu na inom termíne v rámci plávania ZŠ A.Dubčeka.
V zmysle zákona 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov vyplnením prihlášky dáva rodič súhlas so spracovaním osobných údajov pre potreby registrácie na plavecký kurz.
Plaveckí tréneri resp. klub preberá plnú zodpovednosť za priebeh plaveckej hodiny na bazéne počas stanoveného termínu výučby, od príchodu detí na bazén, po odchod detí z bazéna do šatní.
Rodič vyplnením prihlášky súhlasí s prípadným zverejnením fotografií vyhotovených počas plaveckých tréningov na propagačné účely klubu, na klubovom webe prípadne sociálnej siete klubu.

Komunikácia ohľadom plávania, prípadné otázky budú riešené prostredníctvom školského zástupcu, prípadne priamo cez klubového zástupcu – email: skoly@klubocean.sk

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp